"Арсенал" - "Волинь" 0:1 - 18 Апреля 2012 - Все про футбол от Romero
Суббота, 03.12.2016, 15:40 | Приветствую Вас Гость

Нам 7 років!!!

Главная » 2012 » Апрель » 18 » "Арсенал" - "Волинь" 0:1
15:31
"Арсенал" - "Волинь" 0:1
Чвертьфінал національного кубку став матчем повернення Анатолія Демяненка на колись рідний стадіон «Динамо». Справжні прихильники футболу зустріли Васильовича аплодисментами на початку матчу. Головний тренер «Волині» привіз до Києва свою команду, аби дати бій одному з лідерів цьогорічної Прем’єр-ліги, який зовсім недавно розбив вдома «Металіст» й «Оболонь». «Арсенал» впродовж сезону показував дуже потужну гру й чітко задекларував вустами свого коуча Леоніда Кучука мету дістатися фіналу Кубка України.

До чвертьфіналу команди йшли різними шляхами. Луцьк – тернистим, бо обидва рази грав із командами елітного дивізіону («Іллічівець» – 7:1, «Дніпро» – 3:2), «Арсенал» – трохи легшим («Олександрія» – 5:0, «Буковина» – 2:0).

Демяненко виставив у старті копію складу, який розгромив у Донецьку «Металург», й показав поки найкращу у цьому сезоні гру «Волині». Вже звичний центр оборони – Приндета й Шиков. На флангах – Сімінін з Леандро. Зв’язка опорників – Шарпар й Ізворану, на флангах Олександр Насонов й Сергій Пилипчук, який одужав після мікротравми. Савич розташувався «під Майконом». Кучук дещо змінив склад. Передусім відзначимо Боровика замість Погорілого у воротах. Замість ганійця Куанси в півзахисті з’явився в основі румун Флореску, який був одним з кращих у домашньому матчі лучан та «канонірів».

Старт поєдинку був дуже схожим на перший тайм у виконанні лучан проти «Ворскли». Кубковий статус матчу, тим паче такого, що складається тільки з одного поєдинку, зумовлював необхідність надзвичайно обережної гри. Та й нерви в обох команд були на межі, адже на кону – не багато не мало – півфінал, а з ним, десь за туманом, фінал… Отож, перша чверть тайму не вразила порожнє «Динамо» (на «Арсенал» у Києві все ж так і не навчилися ходити, приємний виняток – невелика фан-група і ліцеїсти академії ім. Богуна, які гнали своїх вперед до останньої хвилини. Втім, і «Волинь» не сумувала без вболівальників – ультраси дісталися столиці, компактно розмістилися в одному із секторів. А за «хрестоносців» прийшов повболівати й захисник «Динамо» Тарас Михалик).

Отож, першими прокинулися господарі й почали прострілювати ворота Шеліхова. Гоменюк, Леандро да Сільва (тезка «нашого» Лео – лівого захисника), і навіть захисник Польовий загрожували воротам Шеліхова. Особливо запам’ятався удар Сільви з лінії воротарського майданчика. Хавбек пробивав з відскоком від землі і м’яч пройшов тільки трохи вище поперечини.

Тільки в середині тайму лучани вдало перевели гру подалі від свого штрафного майданчику. Ситуацію ускладнила травма Сергія Пилипчука, який у боротьбі з Одібе розпанахав кілька сантиметрів на стопі. Центрбек канонірів пройшовся по ній шипами і Пилипчука повезли на «швидкій» у лікарню. Замість нього Демяненко випустив Лопеса, який згодом кілька разів мінявся флангами із Насоновим, а згодом і Герасимюком (він наприкінці основного часу замінить Олександра).

Загальне враження від першого тайму залишилося двояке: здалося, що нічого надскладного «каноніри» лучанам не запропонували, водночас відчувалося, що гол у ворота Шеліхова назріває, «Арсенал» показав себе командою із відлагодженою командною грою.

Другий тайм гості розпочали активніше, вочевидь отримавши добрячого прочухана від головного тренера. «Хрестоносці» краще контролювали м’яча і почали більше загрожувати володінням Боровика. Запам’яталися удари Савича та Лопеса, а також кілька недовершених внаслідок неточного останнього пасу атак.

Грім для «Волині» прогримів на 62 хвилині. Це Леандро у доволі простій ситуації сфолив на своєму тезці з «Арсеналу». Лео програв позицію і потягнув опонента за плече. Пробивати пенальті взявся Шацьких. Удар у правий від Шеліхова кут – гол, але рефері Жуков наказує перебивати, адже кілька гравців обох команд вбігли у штрафну перед ударом. Максим вдруге бере м’яч у руки, розбігається і не влучає у ворота!

Лучани переводять подих і поступово відтискають суперника від володінь Шеліхова. Епізод з пенальті каталізував обидві команди, на полі нарешті почали виникати реальні нагоди для голів.

Спочатку Савич вистрелив із кута штрафного майданчика, змістившись із лівого флангу атаки – Боровик на місці. Потім Леандро вирішив напружити й без того заведені нерви: ледь не закинувши м’яча за комірець, перериваючи небезпечний простріл у свій штрафний майданчик. Відповідь «Волині» – два моменти у Майкона. Спочатку його вихід на ворота ліквідував кіпер, який дуже вчасно і вдало скоротив кут обстрілу луцькому нападнику. А в останню десятихвилинку основного часу Боровик парирував на кутовий удар Майкона в дальній кут лівою ногою після хорошого пасу Лопеса. Заради справедливості відзначимо, що господарі також мали дві стовідсоткові нагоди. Гоменюк і, особливо, Кобахідзе «вибачили» наш захист, пробиваючи з 7-8 метрів головою, але не влучивши у рамку… А ще були удари того ж Кобахідзе й Шацьких. З’ясування стосунків команди перенесли на додатковий час.

У першій п’ятнадцятихвилинці Кучук підсилив напад Адійе, який замінив втомленого Кобахідзе. «Арсенал» продовжив плести мереживо своїх атак, кілька разів каноніри пробивали із середньої відстані, але відчувалося, що гості готові боляче вколоти візаві. У цей момент лучани стелилися у підкатах, особливо, Шарпар із Сімініним, який провів матч, як завжди, на межі самовідданості…

Після одного з перехоплень в центрі поля Сильвіу Ізворану віддав чудовий розрізний пас на хід Майкону. Той, перебуваючи на межі офсайду, рвонув на ворота і, помітивши Боровика, який кинувся йому назустріч, філігранно перекинув через нього м’яч – 0:1!!!

Вже через хвилину «каноніри» залишилися удесятьох. Це Одібе мусив валити Майкона (причому ногою у живіт), аби той ще раз не вийшов віч-на-віч з Боровиком. Кучук пішов у ва-банк, адже залишив на полі тільки одного центрбека Симоненка, випустивши замість Гоменюка Мазілу.

У другій доданій п’ятнадцятихвилинці «Волинь» змусила канонірів часто фолити, не реалізувала 2-3 контратаки, але чомусь притиснулася до власних воріт. Відтак суперник навіть удесятьох примусив нервувати «хрестоносців» (запам’ятався удар через себе Адійе), які однак цього вечора не затремтіли й залишили (втретє поспіль, якщо рахувати два попередні матчі із «Металургом» і «Ворсклою») свої ворота недоторканими.

Підсумовуючи, відзначимо й черговий гол Майкона, який знову виручив свою команду. «Волинь» втретє у своїй історії вийшла до півфіналу національного кубка й уже по обіді в четвер дізнається нового суперника.