«КАРПАТИ» – «ВОЛИНЬ» – 2:0 - 20 Ноября 2012 - Все про футбол от Romero
Четверг, 08.12.2016, 18:10 | Приветствую Вас Гость

Нам 7 років!!!

Главная » 2012 » Ноябрь » 20 » «КАРПАТИ» – «ВОЛИНЬ» – 2:0
01:58
«КАРПАТИ» – «ВОЛИНЬ» – 2:0
Друге в сезоні, цього разу домашнє галицько-волинське дербі вболівальники «Карпат» очікували з одного боку з оптимізмом, а з іншого – з насторогою. З оптимізмом, бо все ж в останніх поєдинках у діях «зелено-білих» нарешті почала вимальовуватися гра і навіть з’явилися перші позитивні результати. Тому й сьогодні львівські вболівальники йшли на «Україну» з надією, що в цей холодний осінній вечір їх зігріє як футбол у виконанні улюбленої команди, так і така жадана перемога. З насторогою, бо через перебір жовтих карток не міг в грі взяти участь Іван Мілошевіч – стовп центру оборони нашої команди і до того ж гравець, який надзвичайно потрібен в іграх саме з таким суперником, як «Волинь» – командою, в складі якої чимало справжніх гренадерів. А найбільше занепокоєння викликала неможливість участі в матчі Семіра Штіліча, який через суддівське свавілля тиждень тому арбітра Віктора Швецова отримав триматчеву дискваліфікацію. Адже боснієць в останніх іграх не лише набрав чудову форму, а й став справжнім лідером команди, визначаючи перш за все дії карпатівців у передній лінії.

На післяматчевій прес-конференції керманич «Карпат» Ніколай Костов подякував своїм гравцям як за гру, так і за здобуту перемогу. Але при цьому відзначив, що з Штілічем команда зіграла б ще потужніше в передній лінії. Напевно головному тренеру можна повірити, як то кажуть, на слово – все ж він краще знає, хто з його підопічних на що здатен і яку користь може принести команді. Але й без Семіра «леви» зіграли достатньо яскраво і потужно. Навіть головний тренер «Волині» Анатолій Дем’яненко після гри визнав, що суперник здобув три очки абсолютно заслужено. При цьому Анатолій Васильович відзначив жагу до боротьби у всіх без винятку гравців нашої команди, додавши, що подібне бажання було присутнє далеко не в кожного з його підопічних.

І справді, карпатівці вийшли на гру по-спортивному дуже злими. Зрозуміло, турнірна ситуація не залишала їм вибору – третє місце знизу у турнірній таблиці нікого не може задовільнити, а тому команда вийшла на поле з вогнем в очах і з думкою виключно про перемогу. Можна не сумніватися, що свою роль зіграла і дискваліфікація Штіліча. Несправедливість футбольних чиновників не зламала психологічно підопічних Ніколая Костова, а навпаки, ще більше їх розізлила. І ця спортивна злість вилилася в зливу атак «зелено-білих», що розпочалася зі стартовим свистком арбітра з Чернівців Юрія Мосейчука.

Почалося для нас все не просто добре, а можна сказати, феєрично. Вже на першій хвилині «Карпати» за рахунок швидкої комбінації, в котрій вирішальну роль зіграли Гладкий та Лукас, відкрили рахунок. Центрфорвард вчасно пропустив м'яча на іспанця, а той здійснив рейд по центру, заплутавши захисників гостей і без шансів на порятунок пробив повз кіпера «хрестоносців» Літовченка. 1:0 – кращого початку не буває в принципі!

Коли б упродовж наступних шести хвилин м’яч ще двічі побував у сітці воріт гостей, а таке було абсолютно реально, то цілком ймовірно, що рекордну перемогу з рахунокм 6:0 над «Кривбасом» два тижні тому сьогодні було б перевершено. Але в обох епізодах захисники «Волині» зуміли винести круглого в поле майже з лінії пустих воріт.

Ще за пару хвилин вже Кенія не реалізував вихід на ворота Літовченка і в цей момент було схоже на те, що Анатолію Дем’яненку не завадило б замислитися над замінами. Але керманич «Волині» не став вносити кадрові зміни і поступово гості таки вийшли, коли скористатися боксерською термінологіє, зі стану «гроггі». Більше того, навівши більш-менш порядок у захисті, вони самі почали потихеньку тиснути на «левів», все частіше створюючи напругу поблизу волоіднь Богатінова. Почали вони з дальніх ударів. Тут слід відзначити Савіча, який пару разів добряче приклався по м’ячу. А згодом «хрестоносці» почали доводити справу й до штрафного майданчика господарів. В основному, в традиційному для себе стилі, вони це робили за рахунок флангових атак, які завершували прострілами та подачами верхом. Саме після однієї з таких атак найкращий шанс відновити рахунок отримав Пилипчук. Шандрук з правого флангу атаки виклав м'яча йому прямо на ногу, але 90-ий номер волинян примудрився з лічених метрів не влучити у порожній кут воріт. Богатінов у тому епізоді зарадити ситуації не міг при всьому бажанні, але стара хвороба українського футболу, маємо на увазі низьку реалізацію, допомогла «Карпатам» піти на відпочинок за своєї мінімальної переваги в рахунку.

Втім, могли «леви» завершити перший тайм і з рахунком 2:0 на свою користь. Незадовго до свистка на перерву вони активізувалися і створили ще два хороших моменти для взяття воріт. Але спочатку Худоб'як не реалізував третій за тайм вихід своєї команди віч-на-віч з кіпером гостей, пробивши повз дальній кут воріт «Волині». А потім зі штрафного з своєї коронної лівої приклався по круглому Лукас, та до воріт було надто далеко і Літовченко встиг зреагувати на постріл іспанця.

Перед тим як розпочався другий тайм, глядачі стали свідками невеличкої плутанини із замінами в складі лучан. Спочатку готувався вийти на поле Суботіч, але згодом Дем’яненко дав команду замінити Насонова Бабиру.

«Волинь» досить непогано розпочала другий тайм і вже на перших його хвилинах два шанси відзначитися мав Овонікоко. Спочатку його підключення до атаки застало зненацька карпатівців, але врятував свою команду від неприємностей Балажіц, який в останній момент кинувся під удар суперника з забійної позиції. А згодом Богатінов дуже довго вводив м’яч в гру, чим ледве не скористався нігерієць. Був би відскок м’яча від 2-го номера «хрестоносців» більш вдалим для гостей, у цій грі стався б чи не найбільш курйозний гол сезону. Але для господарів все закінчилося більш-менш нормально – гості отримали право на корнер.

Коли б «Волинь» посилила свій тиск, то можливо їй би вдалося відіграти пропущений м’яч. Але в тому то й вся справа, що поступово волиняни втратили ігрову перевагу, а ближче до середини тайму її вже перехопили «Карпати». І зрештою вони матеріалізували її в другий забитий м’яч. Партнери кинули в рейд лівим флангом Ксьонза, котрий на швидкості переграв опонента і віддав горизонтальну передачу на Кенію. Грузин, обігравши на гросмейстерській паузі захисника, переклав собі технічно м’яча з правої ноги під ліву і практично без замаху закинув шкіряну сферу у дальню «дев’ятку». Жодних претензій до Літовченка з боку його партнерів бути не повинно: супервиконання і 2:0!

Загалом треба відзначити у цій грі наших крайніх захисників Ксьонза і Ощипка, які всі 90 хвилин просто таки розривали фланги оборони гостей. Зазначимо, що для першого Ніколай Костов знайшов нову позицію. Між іншим, після гри коуч «Карпат» сказав, що не має наміру переводити 7-го номера своєї команди з місця правого захисника на іншу позицію. Що ж до Ощипка, то він дуже сильно додав за останні матчі і стрімко наближається до тої форми, яку мав у 2010 році, коли його стабільно запрошували до лав національної збірної України. Те саме стосується і Кенії, який своєю грою наочно демонструє, за що на нього покладали надії в «Шальке-04». Коли б ще його обходили стороною травми... Але і сьогодні він змушений був достроково залишити поле. А доклався до цього Шандрук, якого він добряче «повозив».

Заключна чверть гри пройшла досить спокійно. Господарі впевнено тримали перебіг подій на полі під своїм контролем, а гості не могли і не вірили в те, що їм до снаги відіграти два м’яча у нинішніх «Карпат». Що ж, хочеться вірити, що за тиждень у Маріуполі підопічні Ніколая Костова зіграють не менш впевнено і результативно.