"Кривбас" - "Динамо" - 0:1 - 5 Августа 2012 - Все про футбол от Romero
Четверг, 08.12.2016, 18:08 | Приветствую Вас Гость

Нам 7 років!!!

Главная » 2012 » Август » 5 » "Кривбас" - "Динамо" - 0:1
12:56
"Кривбас" - "Динамо" - 0:1

У матчі 4-го туру криворізький «Кривбас» на власному полі поступився київському «Динамо» з мінімальним рахунком – 0:1.

Не можемо сказати, що цей результат є закономірним. Не можемо й не станемо цього робити. «Кривбас» заслуговував на більше, але клас динамівців виявився вищим. Саме за рахунок цього кияни виграли матч, в якому за всіма «доводами» не могли виграти. Але…

Перший тайм пройшов за доволі рівної гри в якій все ж перевагою володіли кривбасівці. Трибуни «гнали» вперед гравців, які відчували, що в «цього» «Динамо» таки можна виграти, не жалкували себе й шли вперед. На жаль, цього дня «Кривбас» не зміг («подяка» «Динамо») зробити все для того, аби криворізька команда виграла, та все ж старання гравців криворізького клубу не можна не відзначити.

Перший тайм пройшов за певною ігровою та територіальною перевагою господарів поля (коли ще «Кривбас» на власному полі міг дозволити собі такого – лише в часи, коли доля матчів залежала від стану турнірної таблиці.). «Кривбас» мав більше моментів, але реалізувати їх не міг. За різних причин. У першу чергу – через надмірне хвилювання, адже майже всі команди намагаються «завдати шкоди» одному з лідерів чемпіонату.

Перший небезпечний момент у грі виник на 20-й хвилині. Гості організували швидку контратаку, яку прямим ударом завершував Гусєв – Штанько врятував свою команду. Та все ж атаки у столичної команди були епізоди на фоні доволі агресивної та вдалої гри криворізького «Кривбасу». Через дисциплінарні санкції у господарів на поле не вийшли Лисицький та Бартулович. За умовами контракту не міг грати проти своєї команди Петров. Та все ж «Кривбас» агресивно був налаштований й провів на цей момент одну з своїх найкращих ігор в цьому сезоні. На жаль – програшну. Тим не менш кривбасівці «давили», грали з а атакуючим настроєм, були господарями не лише поля, а й всього становища на футбольному майданчику. Так тривало до перерви, адже гості в першій половині матчу обрали обережний футбол, який ґрунтувався в першу чергу на обороні власних воріт.

Після перерви на полі вже точилась відкрита боротьба, де болільники не залишились беземоційними  свідками футбольного видовища. Крвбасівці атакували більше й гостріше. Але «Динамо» побудувало свій захист дуже вміло й не дозволило криворізькій команді часто турбувати ворота Максима Коваля. Хоча йому в цій грі довелось попрацювати на повну. Другий тайм пройшов вже за певної переваги господарів поля, які намагались вирвати перемогу в столичного гранда. Кілька разів гравці криворізької команди опинялись на ударній позиції, але не могли вдало завершити зусилля всіх своїх партнерів.

Однак й «Динамо» мало кілька нагод для взяття воріть. Особливо це стосується кінцівки матчу, коли динамівці, маючи дещо кращу фізичну підготовку, великими силами пішли в наступ. Й, до речі, досягли свого. Але…

Кривбасівці як могли намагались загострити ситуацію біля воріт суперника. Воротар «Динамо» в ці хвилини працював з повним навантаженням, не дозволяючи криворізькій команді свою територіальну перевагу перетворити в фактичну. Канкава, Дедечко, Антонов загрожували воротам одного з лідерів чемпіонату, але захист динамівців грав впевнено.

Кінцівка матчу залишилась за гостями. За 10 хвилин до фінального свистка Ідейє мав чудову нагоду для взяття воріт. Але блискучу реакцію продемонстрував Штанько. Та саме він не зміг зашкодити Ярмоленку на 86-й хвилині, коли той опинився на ударній позиції та забив єдиний в цьому матчі гол. Мілевський віддав витончену передачу в центр штрафного майданчика, й Ярмоленко одним дотиком переправив м’яч в сітку воріт  «Кривбасу», підтвердивши реноме одного з кращих гравців українського чемпіонату. У хвилини, що залишились обидві команди мали моменти для взяття воріт. Але не скористались своїми шансами.

Так і залишилось – за гри, в якій перевагу мав таки «Кривбас», виграли гості, які через свій клас виявились більш готовими для гри саме цього малюнку гри. Попереду у киян – «Фейєноорд».