«Шахтар» - «Арсенал» - 6:0 - 19 Июля 2012 - Все про футбол от Romero
Пятница, 02.12.2016, 20:09 | Приветствую Вас Гость

Нам 7 років!!!

Главная » 2012 » Июль » 19 » «Шахтар» - «Арсенал» - 6:0
11:46
«Шахтар» - «Арсенал» - 6:0
Чинний чемпіон України розпочав захист титулу із беззаперечної перемоги над 5-ю командою попереднього сезону. Ще до перерви голкіпер «Арсенала» 4 рази витягував м’яч із сітки власних воріт. Поклав початок розгрому Генріх Мхітарян, який завершив зусилля Ярослава Ракіцького та Євгена Селезньова при виході сам на сам із Євгеном Боровиком. Другий гол також за Мхітаряном. Тепер він зіграв на добиванні після прострілу Дугласа Кости. До великого розриву справу довів Селезньов, а вірменський легіонер «Шахтаря» додав до гольового «дубля» результативну передачу. Буквально заніс грудьми за лінію воріт «канонірів» Алекс Тейшейра: все для нього зробили Даріо Срна та Селезньов.

Другий тайм пройшов за відкритого характеру суперництва. Тепер місце знайшлось і для ударів гостей. Особливо близьким був до голу престижу Максим Шацьких, однак Андрій Пятов не дозволив «розмочити» рахунок. А «Шахтар» без особливих зусиль забив ще двічі. У середині тайму контратаку партнерів спокійно завершив Ілсіньо. А його ж дриблінг перед самим фінальним свистком призвів до пенальті за фол з боку Володимира Польового. З 11-метрової позначки Марко Девіч вперше забив за нову команду − 6:0.