«Шахтар» - «Динамо» - 2:0 - 13 Апреля 2012 - Все про футбол от Romero
Суббота, 10.12.2016, 18:36 | Приветствую Вас Гость

Нам 7 років!!!

Главная » 2012 » Апрель » 13 » «Шахтар» - «Динамо» - 2:0
18:35
«Шахтар» - «Динамо» - 2:0

Перший тайм центральної зустрічі не лише туру, але й другого кола Епіцентр Чемпіонату України проходив у суперечці за володіння ініціативою. У ньому ніхто не зміг стати кращим, внаслідок чого йшла боротьба з рівними шансами на успіх. До того ж темп гри здебільшого не був високим. Основні події 45-хвилинки розгорнулись перед перервою. Дитяча помилка Дениса Гармаша, коли він вийшов на поле після надання йому медичної допомоги без дозволу судді, була за правилами оцінена жовтою карткою. Попередження для «динамівця» стало другим, і він не вперше залишив партнерів у меншості. «Червоне світло» призвело до спалаху емоцій, наслідком чого стали також вилучення Юрія Сьоміна і «гірчичник» Олександру Алієву, який на той час перебував на лаві запасних.

Другий тайм пройшов вже за прогнозованої переваги господарів. Надійна оборона киян дала збій після подачі Даріо Срни зі штрафного. Олександр Кучер головою у падінні спрямував м’яч у стійку воріт, а першим на добиванні був Алекс Тейшейра − 1:0. У «Динамо» була майже ідентична можливість зрівняти рахунок, коли Бетао на розіграші кутового головою пробив у лічених сантиметрах від штанги. Також запам’ятався ефектний удар через себе Олега Гусєва − вище цілі. А от «Шахтар» в одній з контратак вдруге змусив капітулювати Олександра Шовковського. Кучер та Вілліан на лівому фланзі розіграли м’яч, а Ярослав Ракіцький не даремно прибіг через все поле до чужого штрафного майданчика − 2:0. У час, що залишався, авантюрні спроби гостей піти у наступ великими силами користі не принесли, як і численні можливості донеччан довести рахунок до «великого».