«Шахтар» - «Олександрія» - 3:0 - 22 Мая 2012 - Все про футбол от Romero
Пятница, 02.12.2016, 20:09 | Приветствую Вас Гость

Нам 7 років!!!

Главная » 2012 » Май » 22 » «Шахтар» - «Олександрія» - 3:0
17:20
«Шахтар» - «Олександрія» - 3:0

Ніяких перепон на шляху «Шахтаря» до золотих нагород аутсайдер не створив. Концентрація на завданні перемогти призвела до двох голів господарів ще у перші півгодини. Найпомітнішим та найкориснішим гравцем матчу сміливо можна називати Генріха Мхітаряна. Він не лише взяв участь у всіх трьох голах своєї команди, але й працював наче мотор. Хоча рахунок міг відкрити Євген Селезньов вже на першій хвилині, дебютного взяття воріт зустрічі довелось чекати чверть години, коли Мхітарян вивів Вілліана по центру на оперативний простір. Бразилець розібрався з опікунами та елегантно переграв Юрія Паньківа. Подвоїв рахунок вже герой зустрічі, ударом головою завершивши зусилля Дугласа Кости, Вілліана та В’ячеслава Шевчука.

Надалі вже не відчувалось особливого напруження, і після перерви донеччани довели цифри на табло до 3:0. Один з провалів гостей в обороні Мхітарян та Селезньов завершили випадом на одного голкіпера, і партнер подарував можливість нападнику забити 14-й гол сезону і стати переможцем бомбардирської гонки. Щоправда, не одноосібним. А от командні показники «гірників» дозволили на фініші сезону відірватись від основного конкурента і без «золотого матчу» довести свою силу. «Олександрія» не змогла закріпитись у Прем’єр-лізі.