Синдром останніх секунд - 11 Марта 2012 - Все про футбол от Romero
Среда, 07.12.2016, 18:26 | Приветствую Вас Гость

Нам 7 років!!!

Главная » 2012 » Март » 11 » Синдром останніх секунд
23:29
Синдром останніх секунд
  На підтримку ПФК «Олександрія» у протистоянні з «Оболонню» з Олександрії прибуло близько 100 її палких прихильників. З першої і до останньої хвилини гри не замовкали   їх гучні слова-заклики, речівки, пісні на адресу наших гравців. Скажу відверто, що  підтримка з боку олександрійських фанів була більш вагомішою, ніж господарів. За такої підтримки треба грати на всю.

Поєдинок  розпочався за більшої активності господарів поля. При 5-ти градусному морозі їх дії були направлені на скористання шансу швидкого голу. Але як далі покаже час, цього їм не вдалося зробити протягом першого тайму, бо вже, починаючи з 10-ї хвилини матчу гра вирівнялася, і здебільшого проходила в центрі поля. При в’язкому полі більше було боротьби, а ніж технічної гри. Перший небезпечний момент виник біля воріт господарів  на 11-й хв. Якби в цій ситуації Ж.Любенович та Д.Макрієв не зашкодили один одному при виконанні останнього удару, то К.Махновському було б не просто.  За кілька хвилин  вже наш Ю.Паньків відбиває атаку О.Мандзюка, після виконання кутового.

Після 30-ї хвилини поєдинку і до завершення першої половини гри, більше м’ячем володіли гості. На 34-й хв. А.Сахневич,  пройшовши своїм правим флангом, навісив на  Ж.Любеновича, той далі головою переводить м’яч на голову Д.Макрієва, той пробиває, але голкіпер  киян відбиває м’яч. На 40-й хв. В.Панас з вигідної позиції пробиває в напрямку воріт Ю.Паньківа, але м’яч летить вище цілі. На останній хвилині  першого тайму перший удар в створ воріт оболонців здійснив Й.Барішіч, але не на стільки сильно, щоб створити небезпеку голкіперу.

У другому таймі швидкий гол провели гості. На 49-й хв. господарі пропустили атаку олександрійців по лівому фланзі, коли в межах карного майданчику господарів поля розіграли  «зайвого гравця», залишивши неприкритим С.Старенького, котрий прицільно, залишившись без опіки захисників, майстерно низом пробив у правий нижній кут воріт воротаря «Оболоні». Наші повели в рахунку. Окрилені швидким успіхом  олександрійці ринулися вперед. Велику роботу на полі виконав того вечора болгарський легіонер Д.Макрієв, який постійно загострював небезпеку біля воріт К.Махновського. І тільки стан поля завадив йому і цього разу забити важливий для наших земляків гол. Аж до 85-ї хвилини поєдинку олександрійці більш  упевнено себе почували на полі. І тільки на 85-й хв. прийшлося дещо похвилюватися  гостям, коли С.Кучеренко (кращий бомбардир колись першолігівської «Кримтеплиці», 19 забитих м`ячів, - авт. ), пробивав по воротам Ю.Паньківа. М`яч летів низом, поміж гравцями, але Ю.Паньків у падінні накрив м`яч.

Здавалось, що і останні хвилини матчу будуть проходити під диктовку олександрійців.  І треба ж було такому статися, що за 20 секунд до завершення гри, наш захист припустився грубої помилки, що і привела до нічийного результату. Активність  О.Мандзюка принесла йому радість – йому таки вдалося переграти і захист. І Ю.Паньківа, встановивши нічийний результат у  цьому поєдинку  – 1:1.

Синдром останньої хвилини, коли команда втрачає вкрай потрібні очки, вдруге поспіль повторився  і в матчі з «Оболонню». Втрата концентрації, коли треба грати, викладатися на полі до фінального свистка, підводить нашу команду.  Та на цьому гра не завершується, не слід опускати руки. Гра є, можемо забивати, можемо вигравати і повинні!  Треба дещо допрацювати в цьому напрямку і все буде гаразд!

Післяматчева прес-конференція

Леонід Буряк, головний тренер ПФК «Олександрії» (мовою оригіналу):
- Я думаю, в принцепе, эмоции захлестывали обе команды. Игра была, может быть, не такая содержательная, но с нашей стороны -  прагматичная. Думаю футбол, что мы показали, был эмоциональный, весенний. Очень тяжелое поле. И, наверное, нашей команде не хватает концентрации. Прошлую игру упустили на последних минутах и потеряли очень важные для себя три очка. И эту победную игру мы упустили. Опять же при всем уважении к «Оболони». Я думаю, что мы были ближе к победе, чем к ничьей.

Сергій Конюшенко, головний тренер «Оболоні»:
- Так як складалась гра, звичайно, ми задоволені результатом. Повторюю, так як складалась гра – невдало для нас. А в цілому по грі, настанова була одна – атакувати, вигравати і, нарешті, перервати цю серію невдач на своєму полі. Тому що, поки що ми жодного разу не порадували вболівальників перемогою на своєму стадіоні. Перший тайм нам вдався, було пару моментів, не вистачало головного – кінцівки. Хлопці виконували ті настанови, про які ми домовлялися перед грою. Другий тайм, трошки він був в плані організації гри не такий як потрібно. Тому що, все ж таки, за рахунку 0:0 ми мали досить непоганий момент – реалізуй і зовсім по іншому гра б пішла. Але як ви знаєте не забиваєш ти – забивають тобі. Але я вдячний хлопцям, що вони не опустили руки, що вони до кінця прагнули достойно завершити цей поєдинок. Завжди з «Олександрією» в нас такі принципові матчі, принципові і досить такі складні.