U-21: захист сильніший за напад - 5 Июня 2012 - Все про футбол от Romero
Пятница, 09.12.2016, 19:23 | Приветствую Вас Гость

Главная » 2012 » Июнь » 5 » U-21: захист сильніший за напад
17:32
U-21: захист сильніший за напад
Україна (U-21) − Нідерланди (U-21) − 0:0

Україна (U-21): Березовський, Кушніров, Парцванія, Кривцов, Люлька, Богданов (Гречишкін, 65), Віценець (Шевчук, 86), Каверін (Федотов, 86), Безус (Чайковський, 86), Гаращенков (Будківський, 25), Коркішко (Шахов, 65).

Молодіжна збірна України провела другий товариський матч на австрійському зборі, розписавши «суху» нічию з голландцями. Як і в попередньому спарингу з албанцями (3:0), підопічним Павла Яковенка вдалося зберегти свої ворота в недоторканості. Щоправда, засмутити суперників нашій команді цього разу не вдалося.

У першому таймі суперники володіли дуже відчутною територіальною перевагою, подовгу контролювали м’яч, постійно тримаючи під напругою оборону команди Павла Яковенка. Українці намагались діяти на контратаках, однак до перерви моментів не мали. Слід відзначити, що підопічні Яковенка обидва матчі проводили на фоні серйозних загрузок, тому, як і в поєдинку з албанцями, «розбігалися» ближче до другого тайму. Після перерви гра вирівнялась, у синьо-жовтих з’явилися нагоди, зокрема був забійний шанс у Євгена Шахова. Втім, й Ігор Березовський виручив кілька разів.

Зазначимо, що гра з голландцями стала для синьо-жовтих генеральною репетицією напередодні відбірного матчу чемпіонату Європи 2013 року проти шведів. Скандинавів українці прийматимуть 31 травня на київській «Оболонь-Арені» (початок − о 20.30, трансляція наживо на каналі «Футбол»). Наразі Швеція поділяє лідерську позицію в групі 2 зі словенцями, набравши 13 очок після п'яти поєдинків. Наша збірна в чотирьох зустрічах здобула п'ять пунктів.